menu
sk

Spolu sme Nezastaviteľní

Registrácia do ročníku 2019

Ambasadoři

Hana Oroszová

Ambasádorka projektu

Pridaj sa k Nezastaviteľným.

Bekim

Ambasádor projektu

Spolu sme silnejší.

Chcem sa registrovať

Chceš znovu športovať? Pridaj sa k Nezastaviteľným!

Žiješ s handicapom, ale nič v tebe nezastaví túžbu žiť opäť aktívne? Pošli nám svoj príbeh a povedz si o športové vybavenie, ktoré by si potreboval na splnenie svojich športových snov. Možno práve ty rozšíriš rady Nezastaviteľných v ďalšom ročníku!

Vypočuj si
skúsenosti Nezastaviteľných
2017 a zistíš, že sa nemáš
čoho báť.

Prehrať

Takto prebieha fotenie
a natáčanie Nezastaviteľných.
Pokiaľ sa pred kamerou necítiš,
nejako to už vymyslíme.

Prehrať

Zaregistruj sa

Vyber alebo pretiahni súbor

Vyber alebo pretiahni súbor

Áno, súhlasím so spracovaním osobných údajov uvedených výššie vo formulári pre účel mojej účasti na projekte „NEZASTAVITEĽNÍ by BIRELL“ a jeho vyhodnotenia - a to na obdobie troch rokov. Ako dotknutá osoba vyhlasujem, že som si vedomá svojich práv v zmysle § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení, a že mi boli poskytnuté všetky informácie podľa §15 uvedeného zákona. Zároveň vyhlasujem, že poskytnuté osobné údaje sú pravdivé a boli poskytnuté slobodne. Spracovateľom údajov je spoločnosť SYMBIO Digital, s.r.o., so sídlom Na Maninách 14, 170 00 - Praha 7, IČO: 26492407. Správcom údajov je spoločnosť Plzeňský Prazdroj a.s., so sídlom U Prazdroja 64/7, 301 00 - Plzeň, IČO: 45357366. Vaše dáta môžete nechať kedykoľvek zmeniť alebo vymazať.

Áno, udeľujem bez výhrad a bezodplatne súhlas s využitím fotografií, ktoré som pripojil/a ku formuláru a to pre účely prezentácie, reklamy a propagácie spoločnosti Pivovary Topvar, a.s. a jej výrobkov, a to umiestením na internete (tj. na webových stránkach spoločnosti a ďalších súvisiacich webových stránkách) v súvislosti s projektom „NEZASTAVITEĽNÍ by BIRELL”.

Áno, súhlasím so spracúvaním osobných údajov (jméno, email) za účelom zasielania reklamných a marketingových informácií v súvislosti s produktmi spol. Pivovary Topvar, a.s., hlavne pre propagáciu, ponúkanie produktov a služieb spoločnosti, vrátane zasielania informácií o spoločnosťou organizovaných akciách, súťažiach, hrách a iných aktivitách, na obdobie 10 rokov alebo do jeho skoršieho odvolania.